Skyline Women’s Parka

Skyline Women’s Parka
Lehká prodloužená dámská péřová parka s voděodolným svrchním materiálem a kapucí kompatibilní s přilbou. Vhodná pro zimní turistiku a ty z vás, které mají teplo opravdu rády. Poskytuje maximální teplo při minimální hmotnosti. 

Celková hmotnost

510 g

Doporučená cena
9 390 Kč
Skyline Women’s Parka
Skyline Women’s Parka

Lehká prodloužená dámská péřová parka s voděodolným svrchním materiálem a kapucí kompatibilní s přilbou. Vhodná pro zimní turistiku a ty z vás, které mají teplo opravdu rády. Poskytuje maximální teplo při minimální hmotnosti. 

Konstrukci bundy tvoří prošívané komory zateplené kachním peřím s plnivostí 700+ cuin a poměrem prachového ke zlomkovému peří 90/10. Aby byla zajištěna optimální izolace různých částí těla, jsou jednotlivé komory plněny zvlášť přesně definovaným množstvím peří.

S touto parkou se nemusíš obávat mlhy, sněžení ani slabého mrholení. Peří je chráněno povrchovým materiálem DRILITE LOFT 20D, který je velice lehký a díky membráně vysoce odolný vůči vodě. 

V mrazivých dnech oceníš zejména její dlouhý střih, který udrží v teple i tvoje stehna a zadek a za špatných povětrnostních podmínek si nebudeš vědět vynachválit kapuci Mountain HC Hood s elastickým lemem. Snadno ji nasadíš s přilbou i bez ní a nastavíš pomocí zadního stahování. 

Bunda má kvalitní dvoucestný zip značky YKK®. Má dvě zateplené kapsy na ruce a jednu malou vnitřní kapsu na zip na cennosti.Celou bundu snadno sbalíš do textilního sáčku, který je součástí balení. 

Parametry
Velikosti: 34-36, 36-38, 38-40, 40-42,42-44, 44-46
Hmotnost: 510 g (dámská M)
Hmotnost peří: 238 g (dámská M)
Material: DRILITE®LOFT 20 D, Nylon
Odolnost proti roztržení, poškození: solidní
Membrána: ano
Nepromokavost: voděodolná
Druh peří: kachní
Plnivost peří: 700+
Poměr prachového peří: 90/10
Konstrukce komor: Stitched-through Baffles (prošívané komory)
Kapuce: ano
Kompatibilní s helmou: ano
Druh zipu: Dvoucestný YKK® zip
Boční zateplené kapsy na ruce: 2
Vnější náprsní kapsy: 0
Vnitřní náprsní kapsy: 1 kapsa na zip na cennosti
Sbalitelnost: Do pytlíku (je součástí balení)

Naše aktuální kolekce péřových bund v sobě odráží zkušenosti z více než šedesáti let vývoje a expedic na nejvyšší hory nebo mrazivé póly naší planety. Patentované technologie, výběrové a eticky získávané peří, použití membrán GORE-TEX® nebo propracované střihy jsou pro tebe garancí, že ať už si vybereš jakoukoli bundu, vždy získáváš prvotřídní kvalitu i pozáruční servis.
Vše o péřových bundách
Down 700

Vysoce kvalitní kachní peří má minimální obsah prachového peří 90 % a plnivost peří začíná na 700 cuin. Peří z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Peří pochází vždy z farem s etickým přístupem k chovu drůbeže a je pouze vedlejším produktem chovů na maso. Každá bunda má unikátní kód, podle kterého lze dohledat původ peří a jeho parametry.

Drilite Loft

Lehká, prodyšná a voděodolná látka, používaná jako svrchní materiál na péřové produkty. Vysoký loft peří má zásadní význam pro maximalizaci jeho izolačních schopností, a tím i tepelného komfortu. Proto byl tenhle materiál vyvinut s ohledem na minimální hmotnost a maximální prodyšnost.

Fair Wear

Společně s nadací Fair Wear Foundation (FWF) se společnost Mountain Equipment snaží dosáhnout spravedlivých pracovních podmínek na celém světě


Není to ta pravá?

Vybrali jsme pro tebe další zajímavé modely péřových bund, které jsou svým zaměřením příbuzné.

Teplejší bundy