Trango Men’s Jacket

Trango Men’s Jacket
Sjezdové lyžování a snowboarding
Treking
Moderní péřová bunda s unikátní patentovanou konstrukcí odsazených komor bez studených švů. Nabízí extra tepelný komfort, který je v zimních horách tolik potřeba. Díky své konstrukci je velice lehká a dobře sbalitelná, přičemž její tepelná izolace je srovnatelná i s mnohem těžšími expedičními péřovkami. 

Celková hmotnost

730 g

Doporučená cena
9 499 Kč
Trango Men’s Jacket
Trango Men’s Jacket

Moderní péřová bunda s unikátní patentovanou konstrukcí odsazených komor bez studených švů. Nabízí extra tepelný komfort, který je v zimních horách tolik potřeba. Díky své konstrukci je velice lehká a dobře sbalitelná, přičemž její tepelná izolace je srovnatelná i s mnohem těžšími expedičními péřovkami. 

Bundu tvoří unikátní konstrukce Double Layer Offset Baffle Construction, které základem je velice lehká teplo odrážející vnitřní látka, ke které jsou přišity švy jednotlivých komor. Švy vnitřních a vnějších komor jsou odsazeny, díky čemuž nevznikají chladná místa tzv. studené švy. Komory jsou zateplené kachím peřím s plnivostí 700+ cuin a poměrem prachového ke zlomkovému peří 90/10. Aby byla zajištěna optimální izolace různých částí těla, jsou jednotlivé komory plněny zvlášť přesně definovaným množstvím peří.

S touto bundou se nemusíš obávat mlhy, sněžení ani slabého mrholení. Peří je chráněno povrchovým materiálem DRILITE® LOFT 40D, který je dostatečně pevný pro dlouhodobé použití a díky membráně vysoce odolný vůči vodě. Látka podšívky je jemná, komfortní a 100% recyklovaná.

Za špatných povětrnostních podmínek oceníš plně nastavitelnou kapuci Mountain HC Hood. Snadno ji nasadíš s přilbou i bez ní a nastavíš pomoci zadního stahování. Stahovací gumičky kapuce jsou všité v kanálcích, aby tě neobtěžovali ve větru.

Bunda má kvalitní dvoucestný zip značky YKK®. Spodní lem bundy si nastavíš pomocí důmyslných tkaniček, jejichž použití je opravdu intuitivní. Elastické manžety rukávů se stahováním na suchý zip snadno navlečeš i přes rukavice. Bunda má dvě zateplené kapsy na ruce, dvě náprsní kapsy, jednu malou vnitřní kapsu na zip a dvě velké síťované vnitřní kapsy. Celou bundu snadno sbalíš do textilního sáčku, který je součástí balení.

Parametry
Velikosti: S, M, L, XL, XXL
Hmotnost: 730 g (pánská L)
Hmotnost peří: 269 g (pánská L)
Material: DRILITE®LOFT 40 D, Nylon
Odolnost proti roztržení, poškození: nejvyšší
Membrána: ano
Nepromokavost: voděodolná
Druh peří: kachní
Plnivost peří: 700+
Poměr prachového peří: 90/10
Konstrukce komor: Double Layer Offset Construction
Kapuce: ano
Kompatibilní s helmou: ano
Druh zipu: Dvoucestný YKK® zip
Boční zateplené kapsy na ruce: 2
Vnější náprsní kapsy: 2
Vnitřní náprsní kapsy: 1 kapsa na zip na cennosti, 2 velké síťované kapsy
Sbalitelnost: Do pytlíku (je součástí balení)

Naše aktuální kolekce péřových bund v sobě odráží zkušenosti z více než šedesáti let vývoje a expedic na nejvyšší hory nebo mrazivé póly naší planety. Patentované technologie, výběrové a eticky získávané peří, použití membrán GORE-TEX® nebo propracované střihy jsou pro tebe garancí, že ať už si vybereš jakoukoli bundu, vždy získáváš prvotřídní kvalitu i pozáruční servis.
Vše o péřových bundách
Down 700

Vysoce kvalitní kachní peří má minimální obsah prachového peří 90 % a plnivost peří začíná na 700 cuin. Peří z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Peří pochází vždy z farem s etickým přístupem k chovu drůbeže a je pouze vedlejším produktem chovů na maso. Každá bunda má unikátní kód, podle kterého lze dohledat původ peří a jeho parametry.

DRILITE® LOFT

Lehká, prodyšná a voděodolná látka, používaná jako svrchní materiál na péřové produkty. Vysoký loft peří má zásadní význam pro maximalizaci jeho izolačních schopností, a tím i tepelného komfortu. Proto byl tenhle materiál vyvinut s ohledem na minimální hmotnost a maximální prodyšnost.

Fair Wear

Společně s nadací Fair Wear Foundation (FWF) se společnost Mountain Equipment snaží dosáhnout spravedlivých pracovních podmínek na celém světě


Není to ta pravá?

Vybrali jsme pro tebe další zajímavé modely péřových bund, které jsou svým zaměřením příbuzné.

Teplejší bundy

K7 Men’s Jacket

Expedice
17 990 Kč

Lehčí bundy

Vega Men’s Jacket

Expedice Horolezectví Skialpinismus
12 599 Kč

Baltoro Men’s Jacket

Expedice Sjezdové lyžování a snowboarding Skialpinismus Treking
8 499 Kč