Mirrostat 7.0 Mat

Mirrostat 7.0 Mat
Inovativní nafukovací matrace kombinující odsazené komory s vnitřní reflexní vrstvou pro zajištění teplé, stabilní a pohodlné karimatky nízké hmotnosti a malého objemu v zbaleném stavu. 

Teplota
Good night’s sleep

 °C

Celková hmotnost

490 g

Doporučená cena
5 599 Kč
Mirrostat 7.0 Mat
Mirrostat 7.0 Mat

Inovativní nafukovací matrace kombinující odsazené komory s vnitřní reflexní vrstvou pro zajištění teplé, stabilní a pohodlné karimatky nízké hmotnosti a malého objemu v zbaleném stavu

Kvalitní a dobře izolující karimatka je základem pro komfortní spánek. Izoluje chlad od země a platí pravidlo, že i sebelepší spacák nezaručí kvalitní spánek bez dobře izolující karimatky.

  • Povrchový materiállehký recyklovaný polyester s plátnovou vazbou a TPU laminací.
  • Izolace – Vnitřní reflexní vrstva pro zadržení tepla a izolaci od povrchu.
  • Bodovo svařovaná konstrukce pro komfort a odolnost.
  • Tloušťka karimatky – 8,5 cm
  • Patentovaný nafukovací rukáv Windsock

Karimatka je ušitá z recyklovaného polyesteru o síle vláken 20 D s plátnovou vazbou a TPU laminací. Jde o meteriál, který je stlačitelný, odolný vůči oděru a díky ochranné TPU laminaci do sebe nenatahuje vlhkost.

Konstrukci karimatky tvoří systém odsazených vertikálních komor, díky čemu je velice stabilní a pohodlná. Boční komory jsou vyvýšené, což vytváří tvar “vany” a zabraňuje to sklouzávání z karimatky do stran.

Karimatku jednoduše nafoukneš pomocí patentovaného nafukovací rukávu Windsock a spolehlivého samotěsnícího plnícího ventilu Gas Mask. Nafukovací rukáv připneš k plnícímu ventilu, naplníš ho vzduchem a následně sroluješ, aby se vzduch dostal do karimatky. V průběhu plnění vzduch z karimatky díky jednosměrnému nástavci ventilu neuniká. Není tedy nutné karimatku nafukovat ústy, což by mohlo být zdlouhavé a vysilující, navíc by se dovnitř dostávala vlhkost.

Karimatka je dodávaná s textilním transportním obalem, kterého součástí je nafukovací rukáv Windsock a kapsička s opravní sadou, která obsahuje samolepící záplaty.

Parametry
R hodnota: R=4,5 testováno normou ASTM F3340
Délka: 185 cm
Šířka: 52 cm
Tloušťka: 8.5 cm
Hmotnost: 490 g
Typ izolace: Vnitřní reflexní fólie
Komory: Odsazené vertikální komory
Povrchový materiál: Recyklovaný polyester 20D s plátnovou vazbou a TPU laminací
Plnící ventil: Gas Mask - dvousměrný samotěsnící ventil
Systém nafukování: Windsock™ - nafukovací rukáv
Opravná sada: Ano - samolepící záplaty
Přepravný obal: Ano

Přes 60 let vyvíjíme péřové spacáky a doslova si hrajeme s každým gramem peří. Vše je promyšlené a založené na výzkumu.
Vše o spacích pytlech
Kvalitní a dobře izolující karimatka je základem pro komfortní spánek. Izoluje chlad od země a platí pravidlo, že i sebelepší spacák nezaručí kvalitní spánek bez dobře izolující karimatky.
Katalog karimatek Důležitost karimatky
Fair Wear

Společně s nadací Fair Wear Foundation (FWF) se společnost Mountain Equipment snaží dosáhnout spravedlivých pracovních podmínek na celém světě

FC free

Produkt je označen jako “FC free” (bez FC), pokud fluorokarbony nebyly použity při výrobním procesu žádné z hlavních tkanin produktu. Komponenty, jako jsou zipy, doplňky nebo podšívky, jsou vyloučeny.

Recyklovaný obsah

Produkt definujeme jako “obsahující recyklovaný obsah”, když alespoň jedna z hlavních tkanin produktu obsahuje recyklovaný obsah. Všechny recyklované materiály musí být certifikovány podle globálních standardů pro recyklaci (GRS).


Hledáš teplejší nebo lehčí karimatku na svoji misi?

Pokusíme se ti to co nejvíce zjednodušit. Dole vidíš karimatky, které jsme vybrali jako nejlepší alternativy v komfortu spánku nebo s důrazem na hmotnost. Pamatuj, že během 30 dní můžeš vždy karimatku vyměnit za teplejší.

Teplejší karimatka

Aerostat Down 7.0 Mat

Good night’s sleep teplota: -40 °C

Hmotnost 735 g
6 590 Kč