Lightline Eco Women’s Parka

Lightline Eco Women’s Parka
Velice teplá péřová parka navržená s minimální ekologickou stopou. Se 100% recyklovaným peřím, 100% recyklovaným povrchovým materiálem a technickými prvky naší ikonické Lightline Jacket, nastavuje tahle parka standard pro teplé zimní péřovky. 

Celková hmotnost

780 g

Doporučená cena
9 999 Kč
Lightline Eco Women’s Parka
Lightline Eco Women’s Parka

Velice teplá péřová parka navržená s minimální ekologickou stopou. Se 100% recyklovaným peřím, 100% recyklovaným povrchovým materiálem a technickými prvky naší ikonické Lightline Jacket, nastavuje tahle parka standard pro teplé zimní péřovky. 

Konstrukci bundy tvoří prošívané komory zateplené 100% recyklovaným peřím s plnivostí 700+ cuin. Aby byla zajištěna optimální izolace různých částí těla, jsou jednotlivé komory plněny zvlášť přesně definovaným množstvím peří.

S touto bundou se nemusíš obávat mlhy, sněžení, slabého mrholení a navíc ani toho, že si ji někde zatrhneš. Peří je chráněno 100% recyklovaným povrchovým materiálem DRILITE® LOFT 50D, který je dostatečně pevný pro dlouhodobé použití a díky membráně a voděodolné DWR úpravě bez přidání PFC je vysoce odolný vůči vodě. 

Plně nastavitelná kapuce Mountain Insulated Hood je odnímatelná pomocí zipu je ušitá ze tří panelů, aby co nejlépe seděla a je opatřena vyztuženým kšiltem. Stahovací gumičky kapuce jsou všité v kanálcích, aby tě neobtěžovali ve větru. V mrazivých dnech oceníš zejména její dlouhý střih, který udrží v teple i tvoje stehna a zadek

Bunda má kvalitní dvoucestný zip značky YKK®. Bunda má dvě zateplené kapsy na ruce a jednu malou vnitřní kapsu na zip na cennosti.Celou bundu snadno sbalíš do textilního sáčku, který je součástí balení.

Parametry
Velikosti: 34-36, 36-38, 38-40, 40-42,42-44, 44-46
Hmotnost: 780 g (dámská M)
Hmotnost peří: 269 g (dámská M)
Material: DRILITE® LOFT 50D, 100% recyklovaný polyester
Odolnost proti roztržení, poškození: nejvyšší
Membrána: ano
Nepromokavost: voděodolná
Druh peří: 100% recyklované
Plnivost peří: 700+
Poměr prachového peří: 90/10
Konstrukce komor: Stitched-through Baffles (prošívané komory)
Kapuce: ano, odepínací
Kompatibilní s helmou: ne
Druh zipu: Dvoucestný YKK® zip s vnitřní zateplenou légou
Boční zateplené kapsy na ruce: 2
Vnější náprsní kapsy: 0
Vnitřní náprsní kapsy: 1 kapsa na zip na cennosti
Sbalitelnost: Do pytlíku (je součástí balení)
Naše aktuální kolekce péřových bund v sobě odráží zkušenosti z více než šedesáti let vývoje a expedic na nejvyšší hory nebo mrazivé póly naší planety. Patentované technologie, výběrové a eticky získávané peří, použití membrán GORE-TEX® nebo propracované střihy jsou pro tebe garancí, že ať už si vybereš jakoukoli bundu, vždy získáváš prvotřídní kvalitu i pozáruční servis.
Vše o péřových bundách
Down 700

Vysoce kvalitní kachní peří má minimální obsah prachového peří 90 % a plnivost peří začíná na 700 cuin. Peří z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Peří pochází vždy z farem s etickým přístupem k chovu drůbeže a je pouze vedlejším produktem chovů na maso. Každá bunda má unikátní kód, podle kterého lze dohledat původ peří a jeho parametry.

DRILITE® LOFT

Lehká, prodyšná a voděodolná látka, používaná jako svrchní materiál na péřové produkty. Vysoký loft peří má zásadní význam pro maximalizaci jeho izolačních schopností, a tím i tepelného komfortu. Proto byl tenhle materiál vyvinut s ohledem na minimální hmotnost a maximální prodyšnost.

Fair Wear

Společně s nadací Fair Wear Foundation (FWF) se společnost Mountain Equipment snaží dosáhnout spravedlivých pracovních podmínek na celém světě


Není to ta pravá?

Vybrali jsme pro tebe další zajímavé modely péřových bund, které jsou svým zaměřením příbuzné.

Lehčí bundy