Baltoro Women’s Jacket

Baltoro Women’s Jacket
Expedice
Sjezdové lyžování a snowboarding
Skialpinismus
Treking
Moderní lehká dámská péřová bunda bez studených švů. Díky své unikátní patentované konstrukci odsazených komor je velice lehká a dobře sbalitelná, co z ní dělá ideální zateplovačku pro minimalistická dobrodružství v chladném počasí.

Celková hmotnost

480 g

Doporučená cena
7 990 Kč
Baltoro Women’s Jacket
Baltoro Women’s Jacket

Moderní lehká dámská péřová bunda bez studených švů. Díky své unikátní patentované konstrukci odsazených komor je velice lehká a dobře sbalitelná, co z ní dělá ideální zateplovačku pro minimalistická dobrodružství v chladném počasí.

Bundu tvoří unikátní konstrukce Double Layer Offset Baffle Construction, které základem je velice lehká teplo odrážející vnitřní látka, ke které jsou přišity švy jednotlivých komor. Švy vnitřních a vnějších komor jsou odsazeny, díky čemuž nevznikají chladná místa tzv. studené švy. Komory jsou zateplené kachím peřím s plnivostí 700+ cuin a poměrem prachového ke zlomkovému peří 90/10. Aby byla zajištěna optimální izolace různých částí těla, jsou jednotlivé komory plněny zvlášť přesně definovaným množstvím peří.

S touto bundou se nemusíš obávat mlhy, sněžení ani slabého mrholení. Peří je chráněno 100% recyklovaným povrchovým materiálem DRILITE LOFT 20D, který je velice lehký a díky membráně vysoce odolný vůči vodě. Navíc je ošetřen FC free voděodolnou DWR úpravou, co ještě víc podporuje odolnost vůči vlhosti. Látka podšívky je jemná komfortní a 100% recyklovaná.

Za špatných povětrnostních podmínek oceníš plně nastavitelnou kapuci Mountain HC Hood. Snadno ji nasadíš s přilbou i bez ní a nastavíš pomoci zadního stahování. Stahovací gumičky kapuce jsou všité v kanálcích, aby tě neobtěžovali ve větru.

Bunda má kvalitní dvoucestný zip značky YKK®. Spodní lem bundy si nastavíš pomocí důmyslných tkaniček, jejichž použití je opravdu intuitivní. Bunda má dvě zateplené kapsy na ruce, jednu náprsní kapsu, jednu malou vnitřní kapsu na zip a jednu velikú síťovanou vnitřní kapsu. Celou bundu snadno sbalíš do vlastní kapsy a pomocí dvou poutek připneš karabinou na sedák.

Parametry
Velikosti: 34-36, 36-38, 38-40, 40-42,42-44
Hmotnost: 480 g (dámská M)
Hmotnost peří: 148 g (dámská M)
Material: DRILITE®LOFT 20 D, Nylon
Odolnost proti roztržení, poškození: solidní
Membrána: ano
Nepromokavost: voděodolná
Druh peří: kachní
Plnivost peří: 700+
Poměr prachového peří: 90/10
Konstrukce komor: Double Layer Offset Construction
Kapuce: ano
Kompatibilní s helmou: ano
Druh zipu: Dvoucestný YKK® zip
Boční zateplené kapsy na ruce: 2
Vnější náprsní kapsy: 1
Vnitřní náprsní kapsy: 1 kapsa na zip na cennosti, 1 velká síťovaná kapsa
Sbalitelnost: Do vlastní kapsy

Naše aktuální kolekce péřových bund v sobě odráží zkušenosti z více než šedesáti let vývoje a expedic na nejvyšší hory nebo mrazivé póly naší planety. Patentované technologie, výběrové a eticky získávané peří, použití membrán GORE-TEX® nebo propracované střihy jsou pro tebe garancí, že ať už si vybereš jakoukoli bundu, vždy získáváš prvotřídní kvalitu i pozáruční servis.
Vše o péřových bundách
Down 700

Vysoce kvalitní kachní peří má minimální obsah prachového peří 90 % a plnivost peří začíná na 700 cuin. Peří z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Peří pochází vždy z farem s etickým přístupem k chovu drůbeže a je pouze vedlejším produktem chovů na maso. Každá bunda má unikátní kód, podle kterého lze dohledat původ peří a jeho parametry.

Drilite Loft

Lehká, prodyšná a voděodolná látka, používaná jako svrchní materiál na péřové produkty. Vysoký loft peří má zásadní význam pro maximalizaci jeho izolačních schopností, a tím i tepelného komfortu. Proto byl tenhle materiál vyvinut s ohledem na minimální hmotnost a maximální prodyšnost.

Fair Wear

Společně s nadací Fair Wear Foundation (FWF) se společnost Mountain Equipment snaží dosáhnout spravedlivých pracovních podmínek na celém světě


Není to ta pravá?

Vybrali jsme pro tebe další zajímavé modely péřových bund, které jsou svým zaměřením příbuzné.

Teplejší bundy

+1

Senja Women’s Jacket

Sjezdové lyžování a snowboarding Skialpinismus Univerzální
7 490 Kč

Sigma Women’s Jacket

Expedice Horolezectví Skialpinismus
12 990 Kč

Lehčí bundy

+1

Frostline Women’s Jacket

Horolezectví Sjezdové lyžování a snowboarding Skialpinismus Treking
6 690 Kč
+2

Earthrise Hooded Women’s Jacket

Sjezdové lyžování a snowboarding Skialpinismus Treking Univerzální
5 790 Kč