Earthrise Men’s Jacket

Earthrise Men’s Jacket
Univerzální
S menší ekologickou stopou než jiné péřovky. Tahle bunda je hřejivá a navíc zodpovědná. Její výplň pochází výhradně z regenerovaného kachního a husího peří, zatímco povrchový materiál i vnitřní podšívka jsou 100% recyklované. Jediné, co zůstává stejné, je náš osvědčený design a konstrukce.

Celková hmotnost

440 g

Doporučená cena
5 999 Kč
Earthrise Men’s Jacket
Earthrise Men’s Jacket

S menší ekologickou stopou než jiné péřovky. Tahle bunda je hřejivá a navíc zodpovědná. Její výplň pochází výhradně z regenerovaného kachního a husího peří, zatímco povrchový materiál i vnitřní podšívka jsou 100% recyklované. Jediné, co zůstává stejné, je náš osvědčený design a konstrukce.

Konstrukci bundy tvoří prošívané komory zateplené 100% recyklovaným peřím s plnivostí 700+ cuin. Aby byla zajištěna optimální izolace různých částí těla, jsou jednotlivé komory plněny zvlášť přesně definovaným množstvím peří.

Svrchní 100% recyklovaný materiál Earthrise 20D je lehký nepropouští peří a je ošetřen PFC free voděodolnou DWR úpravou, takže peří ti hned nenavlhne. Látka podšívky o pevnosti 20D je jemná, komfortní a taky 100% recyklovaná.

Bunda má kvalitní centrální zip značky YKK® s vnitřní peřím zateplenou légou zabraňující úniku tepla. Spodní lem bundy si nastavíš pomocí důmyslných tkaniček, jejichž použití je opravdu intuitivní. Bunda má dvě zateplené kapsy na ruce, jednu vnější náprsní kapsu na zip a jednu malou vniřní náprsní kapsu na zip na cennosti.Celou bundu snadno sbalíš do vlastní kapsy a pomocí dvou poutek připneš karabinou na sedák.

Parametry
Velikosti: S, M, L, XL, XXL
Hmotnost: 440 g (pánská L)
Hmotnost peří: 155 g (pánská L)
Material: Earthrise 20 D, 100% recyklovaný polyamid
Odolnost proti roztržení, poškození: solidní
Membrána: ne
Nepromokavost: vodoodpudivá
Druh peří: 100% recyklované
Plnivost peří: 700+
Poměr prachového peří: 90/10
Konstrukce komor: Stitched-through Baffles (prošívané komory)
Kapuce: ne
Kompatibilní s helmou: ne
Druh zipu: Jednosměrný YKK® zip s vnitřní zateplenou légou
Boční zateplené kapsy na ruce: 2
Vnější náprsní kapsy: 1
Vnitřní náprsní kapsy: 1 kapsa na zip na cennosti
Sbalitelnost: Do vlastní kapsy

Naše aktuální kolekce péřových bund v sobě odráží zkušenosti z více než šedesáti let vývoje a expedic na nejvyšší hory nebo mrazivé póly naší planety. Patentované technologie, výběrové a eticky získávané peří, použití membrán GORE-TEX® nebo propracované střihy jsou pro tebe garancí, že ať už si vybereš jakoukoli bundu, vždy získáváš prvotřídní kvalitu i pozáruční servis.
Vše o péřových bundách
Down Cycle™

Tohle je visačka pro 100% recyklované peří. Počínaje zavedením oděvů vyrobených z recyklovaného materiálu je naším konečným cílem zavést plně uzavřený recyklační systém pro péřové oblečení.

Earthrise

Earthrise je 100% recyklovaný svrchní materiál, který je lehký, nepropouští peří a je ošetřen PFC free voděodolnou DWR úpravou.

Fair Wear

Společně s nadací Fair Wear Foundation (FWF) se společnost Mountain Equipment snaží dosáhnout spravedlivých pracovních podmínek na celém světě

Recycled down 700

100% recyklované peří, té nejvyšší kvality, kterého plnivost začíná na 700 cuin. Recyklované peří, které používáme, pochází výhradně z post spotřebitelského zboží - nepotřebného oblečení, které sbírají recyklační společnosti po celé Evropě.


Není to ta pravá?

Vybrali jsme pro tebe další zajímavé modely péřových bund, které jsou svým zaměřením příbuzné.

Teplejší bundy

Baltoro Men’s Jacket

Expedice Sjezdové lyžování a snowboarding Skialpinismus Treking
8 499 Kč

Senja Men’s Jacket

Sjezdové lyžování a snowboarding Skialpinismus Univerzální
7 699 Kč

Lehčí bundy

Frostline Men’s Jacket

Horolezectví Sjezdové lyžování a snowboarding Skialpinismus Treking
6 699 Kč