Senja Jacket

Senja Jacket
Sjezdové lyžování a snowboarding
Skialpinismus
Univerzální
Teplá a odolná péřová bunda nabízející vynikající izolaci při nízké hmotnosti a dobré sbalitelnosti. Osloví tě svou odolností vůči oděru i počasí a nabídne opravdu dostatek tepla pro trekking, VHT nebo skitouring.

Celková hmotnost

580 g

Doporučená cena
7 490 Kč
Senja Jacket
Senja Jacket

Teplá a odolná péřová bunda nabízející vynikající izolaci při nízké hmotnosti a dobré sbalitelnosti. Osloví tě svou odolností vůči oděru i počasí a nabídne opravdu dostatek tepla pro trekking, VHT nebo skitouring.

Konstrukci bundy tvoří prošívané komory zateplené kachním peřím s plnivostí 700+ cuin a poměrem prachového ke zlomkovému peří 90/10. Aby byla zajištěna optimální izolace různých částí těla, jsou jednotlivé komory plněny zvlášť přesně definovaným množstvím peří.

S touto bundou se nemusíš obávat mlhy, sněžení ani slabého mrholení. Peří je chráněno povrchovým materiálem DRILITE LOFT 40D, který je dostatečně pevný pro dlouhodobé použití a díky membráně vysoce odolný vůči vodě. 

Za špatných povětrnostních podmínek oceníš plně nastavitelnou kapuci Mountain HC Hood, kterou navíc doplňuje integrovaný zateplený límec kolem krku. Snadno ji nasadíš s přilbou i bez ní a nastavíš pomoci zadního stahování. Stahovací gumičky kapuce jsou všité v kanálcích, aby tě neobtěžovali ve větru.

Bunda má kvalitní dvoucestný zip značky YKK®. Spodní lem bundy si nastavíš pomocí důmyslných tkaniček, jejichž použití je opravdu intuitivní. Bunda má dvě zateplené kapsy na ruce a jednu malou vnitřní kapsu na zip na cennosti.Celou bundu snadno sbalíš do textilního sáčku, který je součástí balení.

Parametry
Velikosti: S, M, L, XL, XXL
Hmotnost: 580 g (pánská L)
Hmotnost peří: 220 g (pánská L)
Material: DRILITE®LOFT 40 D, Nylon
Odolnost proti roztržení, poškození: nejvyšší
Membrána: ano
Nepromokavost: voděodolná
Druh peří: kachní
Plnivost peří: 700+
Poměr prachového peří: 90/10
Konstrukce komor: Stitched-through Baffles (prošívané komory)
Kapuce: ano
Kompatibilní s helmou: ne
Druh zipu: Dvoucestný YKK® zip
Boční zateplené kapsy na ruce: 2
Vnější náprsní kapsy: 0
Vnitřní náprsní kapsy: 1 kapsa na zip na cennosti
Sbalitelnost: Do pytlíku (je součástí balení)

Naše aktuální kolekce péřových bund v sobě odráží zkušenosti z více než šedesáti let vývoje a expedic na nejvyšší hory nebo mrazivé póly naší planety. Patentované technologie, výběrové a eticky získávané peří, použití membrán GORE-TEX® nebo propracované střihy jsou pro tebe garancí, že ať už si vybereš jakoukoli bundu, vždy získáváš prvotřídní kvalitu i pozáruční servis.
Vše o péřových bundách
Down 700

Vysoce kvalitní kachní peří má minimální obsah prachového peří 90 % a plnivost peří začíná na 700 cuin. Peří z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Peří pochází vždy z farem s etickým přístupem k chovu drůbeže a je pouze vedlejším produktem chovů na maso. Každá bunda má unikátní kód, podle kterého lze dohledat původ peří a jeho parametry.

Drilite Loft

Lehká, prodyšná a voděodolná látka, používaná jako svrchní materiál na péřové produkty. Vysoký loft peří má zásadní význam pro maximalizaci jeho izolačních schopností, a tím i tepelného komfortu. Proto byl tenhle materiál vyvinut s ohledem na minimální hmotnost a maximální prodyšnost.

Fair Wear

Společně s nadací Fair Wear Foundation (FWF) se společnost Mountain Equipment snaží dosáhnout spravedlivých pracovních podmínek na celém světě


Není to ta pravá?

Vybrali jsme pro tebe další zajímavé modely péřových bund, které jsou svým zaměřením příbuzné.

Teplejší bundy

Vega Men’s Jacket

Expedice Horolezectví Skialpinismus
12 990 Kč
+3

Lightline Jacket

Sjezdové lyžování a snowboarding Univerzální
8 790 Kč

Lehčí bundy

Baltoro Jacket

Expedice Sjezdové lyžování a snowboarding Skialpinismus Treking
7 990 Kč
+2

Frostline Jacket

Horolezectví Sjezdové lyžování a snowboarding Skialpinismus Treking
6 690 Kč